Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Microsoft AI Yetkinliğini CEMA Bölgesinde Alan İlk ve Tek İş Ortağıyız

Microsoft, geçtiğimiz Temmuz ayında Azure ve İş Uygulamaları için üç yeni yetkinlik tanıttı. Bunlar; Microsoft Azure ile Yapay Zeka Uygulamaları Geliştirme ve Modernizasyonu, İş Zekası ve Akıllı Otomasyon yetkinlikleridir. Bu yetkinlikler, Microsoft Bulut Ortağı Programı çerçevesinde, ortakların müşteri talebi yüksek senaryolarda derin teknik uzmanlıklarını ayırt etmelerini sağlar.

Data Market, bu yetkinliklerden Microsoft Azure ile Yapay Zeka Uygulamaları Geliştirme ve Modernizasyonu’nu Türkiye ve CEMA bölgesinde alan ilk ve tek iş ortağı oldu. Bu yetkinlik, Azure Uygulamaları, Veritabanı ve Yapay Zeka hizmetleri kullanılarak mevcut uygulamaların modernizasyonu ve yeni AI destekli uygulamaların oluşturulmasında uzmanlık sağlar.

Daha fazla bilgi için Microsoft’un ilgili yetkinliği duyurduğu blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz: Microsoft Partner Blog.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam