Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

30. Yıl NFT Koleksiyonu

Data Market30. Yıl NFT Koleksiyonu

30. Yıl NFT Koleksiyonu

Sürdürülebilir teknolojik çözümlerle paydaşlarımızı geleceğe taşıyan bir dünya markası olma vizyonuyla müşterilerimize esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırırken, misyon edindiğimiz sürdürülebilirlik faaliyetleri çerçevesinde karbon ayak izimizi azaltarak insan-ekosistem dengesinin sağlandığı bir dünyaya katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı planlarken karbon ayak izimizi azaltacak aksiyonlar alıyor ve diğer kurumlara da örnek olmayı diliyoruz. Tüm iş süreçlerimizi daha sürdürülebilir hale getirirken, birlikte çalışmaktan büyük gurur duyduğumuz tüm iş ortaklarımız için 30. yılımızın anısına, blockchain altyapısıyla oluşturulmuş NFT’ler hediye ediyoruz.

Sürdürülebilirliğe katkıda bulunurken Türkiye’de nesli tükenme tehlikesinde olan canlılara da dikkat çekmek amacıyla, oluşturduğumuz NFT koleksiyonumuzda nesli tehlikede olan Turna, Sazlık Kedisi, Kafkas Leoparı ve Karetta Karetta çizimlerini kullandık.

Değişen ekolojik şartlar her kurumun hatta her bireyin bu konuda daha fazla sorumluluk almasını gerektiriyor, biz de Data Market Bilgi Hizmetleri A.Ş. olarak koleksiyonumuzda yer alan canlı türleri için destek olmayı ve bu alanda farkındalık yaratmayı istedik. Ayrıca NFT koleksiyonumuzu oluştururken değerlerimizi de göz önünde bulundurarak PoS algoritmasını kullanan blok zincir ağlarını tercih ettik, böylece daha az karbon ayak izi bıraktık.

Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam