Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Pazarlamanın Kaptanları Belli Oldu!

Türkiye’nin bilişim ve teknoloji alanındaki en köklü yayını BT Haber Gazetesi’nin Bilişim Zirvesi’21 çatısı altında ilk kez düzenlediği Pazarlama Kaptanları Ödülleri sahiplerine teslim edildi.

Akademik dünyadan, STK’lardan ve Teknoloji ve Pazarlama uzmanı olan kanaat önderlerinden oluşan 13 deneyimli ismin jüri üyeliğiyle belirlenen Pazarlama Kaptanları için 4500’e yakın halk oylaması da gerçekleşti.

Data Market ArGe ürünü olan İdeal Merkezi Kimlik Yönetimi ürünümüzün; viral sosyal medya videomuz ile adaylığımızı koymuş olduğumuz projemiz; En İyi Dijital Proje/ Sosyal Medya Proje ödülünü aldı.

Videomuz; IT önderleri tarafından da paylaşılarak, 500.000’nin üzerinde tıklama aldı.

Ödülü; Data Market yönetimini, pazarlama ve ürün geliştirme ekiplerimizi temsilen Pazarlama Sorumlumuz Zeynep Kam aldı.

Ödül alan pazarlama fikri; ürün ve pazarlama ekiplerimizin birlikte geliştirdikleri yaratıcı toplantılar ve sinerji ile ortaya çıktı. Öncelikle fikri destekleyen yönetimimiz, Pazarlama Sorumlumuz Zeynep Kam, Pazarlama Uzmanımız Seyit Acar, Dijital Çözümler Yöneticimiz Tuba Ergün, Dijital Çözümler Uzmanımız Çağrı Dinç’e ve Teknolojik Hizmetler ile AR-GE ekibimize teşekkür ederiz.

Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam