Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Power Apps Lisanslama Modelleri – Power Apps Nasıl Lisanslanır?

Power Apps lisanslama ya da diğer bir deyişle Power Apps planları temelde 3 seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlar uygulama başına, kullanıcı başına ve kullandıkça öde planıdır

Uygulama Başına Power Apps Planı

Ayrı kullanıcılara Power Apps’in tüm özelliklerine göre belirli bir ortamdaki belirli iş senaryosu için uygulamaları çalıştırmasına olanak sağlar. Bu plan aslında platformu kullanmaya başlamanın kolay bir yolunu bize sunmaktadır.

Kullanıcı Başına Power Apps Planı

Kullanıcının Power Apps platformunun tüm özelliklerini temel alarak istediği sayıda uygulama çalıştırmasını sağlar.

Kullandıkça Öde Power Apps Planı

Bireysel kullanıcıların Azure aboneliği aracılığıyla herhangi bir lisans olmadan uygulamaları (1 uygulama veya 1 portal) çalıştırmasına olanak tanıyan plandır. Sadece uygulamayı bir ay içinde kullanan kullanıcı sayısı kadar ödeme yapılmaktadır.

Ücretsiz Deneme Lisansının Süresi Ne Kadardır

Microsoft Power Apps ücretsiz denemelerinin süresi 30 gündür. Ek olarak başka bir Power Platform ailesi olan Power Automate’in deneme süresi ise 90 gündür. Power Apps’in ayrıntılı fiyatlandırma tablosuna buradan erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam