Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Power Apps’te Teams Uygulamaları Fiyatlandırma

Power platform ürün ailesinden olan Power Apps tabanlı uygulamaların aylık herhangi bir kredi tüketimi yoktur, bu sebeple Power Apps tabanlı uygulamaların bizlere yansıyan bir ücreti yoktur. Fakat Teams Uygulamalarının (FAQ Plus, Company Communicator vs.) aktif bir şekilde çalışabilmesi için Azure’da bazı kaynaklar oluşturulmakta, bu kaynakların da her bir uygulama için farklı olmak üzere, her ay belli bir Azure kredi tüketimi mümkün olmaktadır.

Özet olarak Power Apps tabanlı uygulamaların aylık ücreti yoktur, Azure’da kaynak oluşturup kullanan uygulamaların aylık belli bir ücreti vardır. Aşağıda bu uygulamalardan bazılarını sizler için açıkladık ve fiyat hesaplama aracını paylaştık.

FAQ Plus Uygulaması

FAQ Plus, bilgi tabanından gelen bir yanıtla kullanıcılara yardımcı olan, bir soru-cevap botudur. Gerekli lisansa sahip olup, Teams kullanan herkesin uygulamaya erişimi kolaylıkla sağlanmaktadır. Aşağıda son kullanıcıya ait ekran görüntülerine buradan ve maliyet detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Company Communicator Uygulaması

Company Communicator uygulamasıyla beraber kurumsal ekiplerin, birden fazla ekibe veya çok sayıda çalışana yönelik duyurularını Teams’te sohbet üzerinden oluşturup göndermesine olanak tanıyan özel bir Teams uygulamasıdır. Bu uygulamayla beraber duyurularımızı çok da hızlı ve efektif bir şekilde kullanıcılara iletmiş olmaktayız.

Maliyet detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam