Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

AppleCare

AppleCare, Apple Inc. tarafından sunulan bir hizmet ve garanti programıdır. Apple ürünlerinin (örneğin iPhone, iPad, Mac, Apple Watch) sahiplerine teknik destek, garanti kapsamındaki onarımlar ve diğer avantajlar sunan bir hizmet paketidir. AppleCare, Apple ürünlerinin kullanıcılarına daha fazla güvence ve destek sağlar.

AppleCare, kullanıcıların Apple ürünlerinin daha uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Farklı ürünler için farklı AppleCare seçenekleri bulunabilir ve kullanıcılar genellikle ürünlerini satın alırken veya garanti süreleri sona ererken bu hizmetleri satın alabilirler. Bu, cihazlarının uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını isteyen Apple kullanıcıları için bir avantajdır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam