Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Backup Server

Data MarketDijital SözlükAzure Backup Server

Azure Backup Server, Microsoft Azure bulut platformunda çalışan bir hizmettir. Bu hizmet, yerel veri merkezlerindeki verileri yedekleme ve kurtarma işlemlerini yönetmek için tasarlanmıştır. Azure Backup Server, kullanıcıların verilerini yerel veri merkezlerinde depolama maliyetlerini azaltarak, Azure’a yedeklemesine olanak tanır.

Azure Backup Server, kullanıcıların farklı veri kaynaklarından verileri yedeklemelerine olanak tanır. Bu veri kaynakları arasında, SQL Server, Exchange, SharePoint, Hyper-V ve VMware gibi birçok farklı veri kaynağı yer alabilir. Azure Backup Server, kullanıcılara verilerini farklı coğrafi konumlarda depolama seçeneği sunar. Bu sayede, veri kayıplarına karşı korunma sağlanır.

Azure Backup Server, kullanıcıların yerel veri merkezlerindeki verilerini Azure’a yedeklemeleri ve yönetmeleri için kullanışlı bir araçtır. Bu hizmet, müşterilerin iş sürekliliği stratejileri için bir yedekleme planı oluşturmasına ve felaket kurtarma senaryolarına hazırlıklı olmalarına yardımcı olur.

Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam