Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Boards

Azure Boards, Microsoft Azure platformunda yer alan bir hizmettir ve yazılım geliştirme sürecinde proje yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu hizmet, kullanıcılara yazılım geliştirme projelerini planlama, izleme ve raporlama imkanı verir.

Azure Boards, kullanıcılara projelerini kolayca yönetme imkanı sunar. Bu hizmet, kullanıcılara kullanışlı bir arayüz sunar ve projelerini birkaç adımda planlama, izleme ve raporlama imkanı verir. Azure Boards, kullanıcılara proje yönetimini kolaylaştıran bir dizi araç sunar ve takım çalışması yapmalarını sağlar.

Azure Boards, kullanıcılara yazılım geliştirme sürecinde proje yönetimini kolaylaştıran bir araçtır. Bu hizmet, kullanıcılara proje planlama, takım çalışması, iş akışı yönetimi, raporlama ve analiz imkanı verir. Azure Boards, yazılım geliştirme projelerini yönetmek için gereken tüm özellikleri sunan kapsamlı bir hizmettir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam