Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure CycleCloud

Azure CycleCloud, Microsoft’un Azure bulut platformunda çalışan bir yönetim aracıdır. Bu araç, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) ve diğer yoğun hesaplama iş yüklerinin yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Azure CycleCloud, kullanıcıların karmaşık HPC altyapılarını kurmalarına ve yönetmelerine olanak tanır, böylece araştırmacılar, mühendisler ve diğer uzmanlar, hesaplama iş yüklerini daha hızlı ve daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Azure CycleCloud, aynı zamanda birçok farklı bulut sağlayıcısında (multi-cloud) çalışabilme özelliği de sunar. Bu, kullanıcıların birden fazla bulut sağlayıcıdan faydalanarak hesaplama iş yüklerini optimize etmelerine olanak tanır. Azure CycleCloud ayrıca, kullanıcıların iş yükleri için doğru kaynakları seçmelerine, ölçeklendirmelerine ve izlemelerine yardımcı olan kapsamlı bir araç seti sunar.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam