Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Lab Services

Data MarketDijital SözlükAzure Lab Services

Azure Lab Services, kullanıcılara sanal laboratuvarlar oluşturma, yapılandırma ve yönetme imkanı veren bir hizmettir. Azure Lab Services, özellikle eğitim, test ve geliştirme gibi amaçlar için kullanılabilir. Kullanıcılar laboratuvar ortamlarını özelleştirebilir, öğrenciler veya diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve gerçek dünya senaryolarında test edebilirler. Ayrıca, laboratuvar ortamları istenilen ölçekte ve ihtiyaçlara göre optimize edilebilir.

Azure Lab Services, kullanıcıların sanal laboratuvar ortamlarını yönetmelerine olanak tanıyan bir dizi araç sunar. Bu araçlar arasında, laboratuvarlardaki kaynakların yönetimi, erişim kontrolü, kaynak kullanımı ve diğer laboratuvar yönetimi özellikleri yer alır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam