Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Marketplace

Azure Marketplace, Microsoft Azure bulut platformunda yer alan bir hizmettir. Bu hizmet, kullanıcıların uygulama, veri ve hizmetleri bulmalarına, satın almalarına ve dağıtmalarına olanak tanır. Azure Marketplace, müşterilerin bulut tabanlı uygulamaları ve hizmetleri kolayca keşfetmelerini sağlar.

Azure Marketplace, kullanıcıların farklı uygulama, veri ve hizmetleri arasından seçim yapmalarına olanak tanır. Bu hizmet, farklı kategorilerdeki uygulama ve hizmetlerin yanı sıra, farklı fiyat aralıklarında ve farklı sertifikasyon seviyelerindeki ürünleri de sunar. Azure Marketplace ayrıca, müşterilerin bulut hizmetleri ve uygulamaları bulmalarına, satın almalarına ve dağıtmalarına yardımcı olan bir arayüz sunar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam