Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Mobile Apps

Azure Mobile Apps, Microsoft Azure bulut platformunda çalışan bir hizmettir. Bu hizmet, mobil uygulama geliştiricilerinin hızlı ve güvenli bir şekilde bulut tabanlı mobil uygulama hizmetleri oluşturmalarına olanak tanır. Azure Mobile Apps, iOS, Android ve Windows gibi farklı mobil platformlar için uygulamalar geliştirmek için kullanılabilir.

Azure Mobile Apps, kullanıcıların mobil uygulamalarında kullanabilecekleri birçok farklı özellik sunar. Bu özellikler arasında kullanıcı kimlik doğrulama, veri depolama, arka plan işleme, bildirimler, dosya paylaşımı ve diğer mobil uygulama işlevleri yer alır. Azure Mobile Apps, kullanıcılara uygulamalarını birden fazla mobil platformda dağıtmalarına ve yönetmelerine olanak tanır. Böylece kullanıcılar, uygulamalarını farklı platformlar için ayrı ayrı geliştirmek yerine, tek bir kod tabanı kullanarak tüm platformlarda çalışacak bir uygulama geliştirebilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam