Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure PowerShell

Azure PowerShell, Microsoft Azure bulut platformunda çalışan bir PowerShell modülüdür. Bu modül, Azure hizmetlerinin yönetimini ve otomasyonunu sağlar. Azure PowerShell, kullanıcıların Azure kaynaklarını (resource) oluşturmasına, yönetmesine ve izlemesine olanak tanır. Bu kaynaklar, sanal makineler, depolama hesapları, veritabanları, ağ hizmetleri ve diğer Azure hizmetleri gibi birçok farklı hizmeti kapsar.

Azure PowerShell, kullanıcıların PowerShell betiklerini kullanarak Azure hizmetlerini otomatikleştirmesine olanak tanır. Bu sayede, kullanıcılar Azure kaynaklarını el ile oluşturma ve yapılandırma işlemlerini tekrar etmek zorunda kalmazlar. Azure PowerShell, ayrıca Azure kaynaklarını güncelleme, silme, arama ve izleme işlemlerini de kolaylaştırır. PowerShell’un güçlü komutları sayesinde Azure hizmetlerinin yönetimi daha hızlı ve daha verimli hale gelir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam