Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Quantum

Azure Quantum, Microsoft tarafından sunulan bir bulut hizmetidir. Kuantum bilgisayarların işlem yapması, bilgi işlem dünyasında devrim niteliğinde bir gelişmedir. Bu teknoloji sayesinde, çok daha hızlı ve daha karmaşık işlemler gerçekleştirilebilir. Ancak, kuantum bilgisayarlar hala çok yeni ve pahalı teknolojiler olduğundan, büyük ölçekli kuantum bilgisayarlarının oluşturulması ve çalıştırılması, şu anda sınırlı bir sayıda örgüt tarafından gerçekleştirilmektedir.

Azure Quantum, müşterilerin kuantum bilgi işlem yapısını kullanmasını ve çözümlerinin yanı sıra kuantum bilgi işlemi hizmetlerini de sunmasını sağlayarak, kuantum bilgi işleminin potansiyelini daha geniş bir kitleye açmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam