Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Security Center

Data MarketDijital SözlükAzure Security Center

Azure Security Center, Azure kullanıcılarına bulut ortamlarını korumalarına yardımcı olan bir hizmettir. Bu hizmet, uygulamaları, verileri ve altyapıyı otomatik olarak tarar ve herhangi bir güvenlik tehdidine karşı uyarılar gönderir. Azure Security Center ayrıca, güvenlik tehditleriyle ilgili önerilerde bulunarak, güvenlik düzeltmelerini gerçekleştirmek için kullanıcıları yönlendirir.

Azure Security Center, saldırıları tespit etmek, izlemek ve engellemek için gerçek zamanlı olarak çalışır ve hizmetin bir parçası olarak, kullanıcıların birkaç tıklamayla sanal makine güvenliği, ağ güvenliği ve uygulama güvenliği için en iyi uygulamaları etkinleştirmelerine olanak tanır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam