Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Sentinel

Azure Sentinel, Microsoft’un bulut tabanlı bir güvenlik bilgi olay yönetimi (SIEM) platformudur. Bu platform, geleneksel SIEM çözümlerine kıyasla daha gelişmiş özellikler sunar ve kullanıcıların güvenlik verilerini toplamalarına, analiz etmelerine ve yanıtlamalarına olanak tanır.

Azure Sentinel, birden çok kaynaktan gelen güvenlik verilerini tek bir arayüzde birleştirerek, kullanıcılara bir bütünsel görünüm sağlar. Bu platform, kullanıcıların güvenlik olaylarını daha hızlı tespit etmelerine ve çözmelerine yardımcı olur. Azure Sentinel, otomatik öğrenme (machine learning) ve davranış analizi gibi gelişmiş teknolojileri kullanarak, tehditlerin önceden tespit edilmesine ve potansiyel güvenlik açıklarının belirlenmesine olanak tanır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam