Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Azure Service Fabric

Data MarketDijital SözlükAzure Service Fabric

Azure Service Fabric, Microsoft’un bulut platformu olan Azure üzerinde çalışan bir hizmettir. Bu hizmet, mikro hizmet mimarisiyle oluşturulmuş uygulamaları yönetmek için tasarlanmıştır. Azure Service Fabric, uygulamaları küçük hizmetlere ayırarak, uygulamaların daha hızlı, daha ölçeklenebilir ve daha güvenli hale gelmesini sağlar.

Azure Service Fabric, kullanıcıların bulut tabanlı uygulamalarını ölçeklendirmelerine olanak tanır. Bu hizmet, uygulamaların gerektirdiği kaynakları otomatik olarak tahsis eder. Bu sayede, müşterilerin uygulama kaynaklarını optimize etmeleri ve hızlı bir şekilde büyümeleri sağlanır. Service Fabric ayrıca, kullanıcılara uygulama yaşam döngüsü yönetimi, otomatik güncelleme ve hizmet sağlama özellikleri sunar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam