Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

BI, iş zekası anlamına gelir ve verilerin toplanması, analizi ve işletmelerin karar verme sürecinde kullanılması için organize edilmesi sürecidir.

BI, bir işletmenin tüm verilerini tek bir yerde toplamak, bu verileri analiz etmek ve işletmenin performansını değerlendirmek için kullanılır. Bu, işletme yöneticilerine, işletmenin genel performansını anlama, kritik kararlar almak için gerekli bilgileri elde etme ve gelecekteki trendleri öngörebilme fırsatı sağlar. BI aynı zamanda, verilerin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olmak için görselleştirme araçları ve raporlama özellikleri sunar. Bu, işletme yöneticilerinin, verileri daha kolay anlayabilecekleri ve daha iyi kararlar almalarına yardımcı olacak bilgileri elde etmelerini sağlar.

BI, birçok farklı endüstride kullanılır ve işletmelerin daha iyi veri yönetimi ve karar verme sürecine sahip olmalarını sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam