Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Blue Team

Blue Team, bir organizasyonun siber güvenlik savunma ekibini ifade eder. Blue Team, organizasyonun bilgi güvenliğini korumak ve siber saldırılara karşı savunma sağlamakla görevlidir. Red Team (saldıran ekip) ile karşıtlık oluşturur ve savunma stratejilerini geliştirir, güvenlik açıklarını kapatır ve tehditlere karşı organizasyonun savunmasını güçlendirir.

Blue Team ve Red Team, bir organizasyonun siber güvenlik stratejisinin iki önemli bileşenidir. Red Team, organizasyonun savunma önlemlerini test ederken, Blue Team bu savunmaları güçlendirmek ve sürdürmek için çalışır. Her iki ekip de organizasyonun güvenliğini artırmak ve siber tehditlere karşı koruma sağlamak için birlikte çalışır

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam