Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

BPM (Business Process Management), iş süreçleri yönetimi anlamına gelir. BPM, bir işletmenin tüm süreçlerini sistematik bir şekilde yönetmek için kullanılan bir yaklaşımdır. İş süreçleri, bir işletmenin faaliyetlerinin ana hatlarını oluşturur ve işletmenin hedeflerine ulaşmak için izlenen yolları belirler.

BPM, işletmelerin süreçlerini analiz etmelerine, iş akışlarını belirlemelerine, süreçleri optimize etmelerine ve yönetmelerine yardımcı olur. BPM, işletmelerin süreçlerini otomatikleştirmelerine ve verimliliklerini artırmalarına da yardımcı olabilir. BPM, bir işletmenin tüm süreçlerini tek bir sistem altında yönetmesine olanak tanır ve işletmelerin süreçlerindeki tutarsızlıkları ortadan kaldırabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam