Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Bug, bilgisayar programlarında veya yazılımlarında meydana gelen, istenmeyen veya beklenmeyen bir hata veya sorun olarak tanımlanır. Bu hatalar, yazılımın doğru şekilde çalışmasını engelleyebilir veya işlevsizleştirebilir. Bir programın kodu yazılırken veya daha sonra yapılan değişiklikler sırasında hata yapılması sonucu ortaya çıkabilir.

Yazılım geliştiriciler, bu tür hataları tespit etmek ve düzeltmek için hata ayıklama (debug) işlemi yaparlar. Hata ayıklama, yazılım geliştirme sürecinin önemli bir parçasıdır ve hataların tespit edilip düzeltilmesini sağlar. Hatalar genellikle yazılım güncellemeleriyle düzeltilir ve yazılımın daha istikrarlı ve güvenilir hale gelmesini sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam