Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

CBAP, “Sertifikalı İş Analisti Profesyoneli” (Certified Business Analysis Professional) kısaltmasıdır. CBAP, Uluslararası İş Analizi Profesyonelleri Enstitüsü (International Institute of Business Analysis – IIBA) tarafından sunulan bir sertifikasyon programını ifade eder. Bu sertifikasyon, iş analizi alanında uzmanlaşmış profesyoneller için tasarlanmıştır ve iş analizi becerilerini ve bilgisini doğrulamak amacıyla alınır.

CBAP sertifikasyonu almak için belirli bir deneyim ve eğitim gereklilikleri vardır. Ayrıca, CBAP sınavını geçmek gereklidir. Sınav, iş analizi konularını kapsayan çoktan seçmeli sorular içerir.

CBAP sertifikasyonu, iş analizi alanında kariyer yapmak isteyen veya mevcut iş analisti pozisyonlarında ilerlemek isteyen profesyoneller için önemli bir referans ve kariyer fırsatıdır. Bu sertifikasyon, iş analizi uzmanlarının bilgilerini ve becerilerini kanıtlamalarına yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam