Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

CGI, Computer-Generated Imagery’nin kısaltmasıdır ve bilgisayar grafikleri kullanılarak yaratılan görüntüler için kullanılan genel bir terimdir. Sinema, televizyon, oyunlar ve simülasyonlar gibi çok çeşitli alanlarda kullanılır. CGI, gerçekçi sahneler ve nesneler yaratmak, gerçek dünyada var olmayan karakterler veya ortamlar oluşturmak veya mevcut videoya görsel efektler eklemek için kullanılır.

CGI, özellikle görsel efektlerin önemli olduğu bilim kurgu ve fantastik filmlerde sıkça kullanılır. Bu teknoloji, daha gerçekçi ve etkileyici görsel hikaye anlatımını mümkün kılar ve film yapımcılarının yaratıcılıklarını genişletir. Aynı zamanda, tehlikeli ya da pratik olarak mümkün olmayan sahneleri güvenli ve maliyet etkin bir şekilde üretmeye olanak tanır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam