Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

CloudStack

CloudStack, Apache Vakfı tarafından geliştirilen, açık kaynak kodlu bir bulut yönetim platformudur. CloudStack, IaaS (Altyapı olarak Hizmet) sağlayıcılarına ölçeklenebilir, yönetilebilir ve özelleştirilebilir bir bulut ortamı sağlar. CloudStack, açık kaynaklı bir yazılım olarak, herhangi bir kuruluşun veya kullanıcının sahip olabileceği özel veya halka açık bir bulut platformu oluşturmasına olanak tanır.

CloudStack, birden fazla fiziksel ve sanal kaynakları, depolama, ağ ve sunucuları tek bir bulut ortamında yönetmenize olanak tanır. Bu platform, kullanıcılara uygulama otomasyonu, yüksek kullanılabilirlik, yüksek ölçeklenebilirlik, sanal ağlar ve kaynak izleme gibi özellikler sunar.

CloudStack, bir web tabanlı arayüz kullanarak, kullanıcıların hizmet taleplerini kolayca yönetmelerine olanak tanır. CloudStack ayrıca, kullanıcıların bulut hizmetlerinin performansını ve işlem hacmini izleyebilmesi ve analiz edebilmesi için analiz ve raporlama araçları da sunar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam