Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

DSL (Digital Subscriber Line), dijital abone hattı anlamına gelir. DSL, internet bağlantısı sağlamak için kullanılan bir teknolojidir. Telefon hatları üzerinden çalışan DSL teknolojisi, daha hızlı bir internet bağlantısı sunarak, yüksek hızda internet erişimi sağlar.

DSL teknolojisi, Asimetrik DSL (ADSL), Simetrik DSL (SDSL) ve G.SHDSL (Genişletilmiş Simetrik DSL) gibi çeşitlere sahiptir. ADSL, genellikle ev kullanıcıları tarafından tercih edilen bir teknolojidir ve hızlı indirme, yavaş yükleme sunar. SDSL, yüksek hızda hem indirme hem de yükleme sunar ve işletmeler tarafından tercih edilir. G.SHDSL ise daha yüksek hızlarda internet erişimi sağlar ve işletmelerde kullanılır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam