Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Enterprise-Level Agreement (ELA), büyük kurumsal organizasyonlar veya şirketler ile teknoloji sağlayıcıları (örneğin, yazılım veya donanım sağlayıcıları) arasında yapılan bir sözleşme türünü ifade eder. ELA, genellikle bir organizasyonun tüm teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak için tek bir anlaşma altında birden fazla ürün veya hizmeti içerebilir. Bu tür bir anlaşma, organizasyonların bütçe yönetimini kolaylaştırabilir ve teknoloji sağlayıcısı ile organizasyon arasında uzun vadeli bir işbirliği sağlayabilir.

ELA sözleşmeleri genellikle büyük organizasyonlar ve teknoloji sağlayıcıları arasında karmaşık ve özelleştirilebilir anlaşmalar olabilir. Bu sözleşmeler, organizasyonların teknoloji yatırımlarını daha iyi yönetmelerine ve teknoloji sağlayıcısı ile daha yakın bir işbirliği kurmalarına yardımcı olabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam