Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Enterprise Agreement

Data MarketDijital SözlükEnterprise Agreement

Enterprise Agreement (EA) veya İşletme Anlaşması, büyük organizasyonların Microsoft ürünlerini lisanslama ve kullanma için Microsoft ile yaptığı bir sözleşme türünü ifade eder. EA, organizasyonların Microsoft ürünlerini büyük ölçekte ve geniş bir yelpazede kullanmalarına olanak tanır. Microsoft Office, Windows işletim sistemi, sunucu yazılımları ve diğer Microsoft ürünleri gibi bir dizi ürün ve hizmeti içerebilir.

EA, büyük organizasyonlar için Microsoft ürünlerini lisanslama ve yönetme süreçlerini daha etkili hale getiren bir seçenek olabilir. Bu tür sözleşmeler, organizasyonların Microsoft ürünlerini uygun bir maliyetle kullanmalarını ve lisanslama süreçlerini daha iyi yönetmelerini sağlar.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam