Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

EPM “Kurumsal Performans Yönetimi”, bir organizasyonun stratejik hedeflerini gerçekleştirmek için planlama, bütçeleme, tahminleme, raporlama, konsolidasyon ve analitik süreçlerini yönetmek için kullanılan bir süreç yönetim yaklaşımıdır.

EPM, organizasyonların finansal ve operasyonel performanslarını ölçmelerine ve karar vermelerine yardımcı olur. EPM yazılımları, tüm iş birimlerinin hedeflerinin ve performanslarının izlenmesine ve yönetilmesine olanak tanır.

EPM, işletmelerin bütçe yönetimini, risk yönetimini, stratejik planlama sürecini ve diğer işletme süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olur. EPM yazılımları ayrıca, veri analizi, tahminleme, raporlama ve görselleştirme araçlarıyla birlikte gelir, böylece kullanıcılar işletmelerinin performansını anlayabilir ve iyileştirmeler yapabilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam