Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Fiber, genellikle fiber optik kablolama veya fiber optik bağlantılar olarak da bilinir, veri iletişiminde kullanılan bir teknolojidir. Bu teknoloji, veriyi bir fiber optik kablonun içindeki ışık sinyalleri şeklinde taşır. Fiber optik kablolar, genellikle cam veya plastikten yapılmış, ince ve esnek tellerdir.

Fiber optik kablolar, genellikle yüksek hızlı internet hizmeti, veri merkezi bağlantıları ve telekomünikasyon altyapısı gibi uygulamalarda kullanılır. Ancak, fiber optik teknoloji genellikle bakır kablolar veya kablosuz teknolojilere kıyasla daha maliyetlidir ve özel ekipman ve yetenekler gerektirebilir. Bu yüzden, fiber genellikle yüksek hız veya uzun mesafe gereksinimleri olan durumlar için ayrılır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam