Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Fintech, finansal işlemleri ve hizmetleri teknolojik olarak yenilikçi ve daha verimli hale getirmek için kullanılan finansal teknoloji uygulamalarının genel adıdır. Bu teknolojiler, finansal hizmetlerin yürütülmesinde kullanılan geleneksel yöntemleri ve araçları, yani bankaları, sigorta şirketlerini, yatırım kuruluşlarını ve diğer finansal aracıları teknolojiyle uyumlu hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Fintech uygulamaları arasında mobil ödemeler, dijital para birimleri, online kredi verme, yatırım ve varlık yönetimi, crowdfunding, blockchain tabanlı ödemeler ve finansal analitikler yer alabilir. Fintech, finansal işlemlerin daha hızlı, daha erişilebilir, daha şeffaf, daha güvenli ve daha ekonomik hale getirilmesine yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam