Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Flutter, Google tarafından geliştirilen bir mobil uygulama geliştirme çerçevesidir. Dart programlama dilini kullanarak iOS, Android, Windows, Mac ve Linux gibi farklı platformlar için yüksek performanslı ve etkileşimli mobil uygulamalar geliştirmeyi sağlar.

Flutter, hızlı geliştirme süreçleri, hızlı derleme, zengin widget kütüphanesi ve anlaşılması kolay programlama arayüzleri gibi birçok özellik sunar. Ayrıca, sıcak yeniden yükleme özelliği sayesinde, uygulama geliştiricileri uygulama üzerinde yaptıkları değişiklikleri hemen görebilir ve test edebilirler. Flutter, özellikle tek bir kod tabanı ile birden fazla platform için uygulama geliştirmek isteyen mobil uygulama geliştiricileri için ideal bir çözümdür.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam