Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Flyer, bir organizasyon, etkinlik veya ürün hakkında bilgi veren basılı bir tanıtım materyalidir. Flyerlar, genellikle renkli ve görsel olarak çekici tasarımlar içerirler ve genellikle A4 veya A5 boyutunda basılır.

Flyerlar, birçok farklı şekilde kullanılabilirler. Örneğin, bir parti, konser veya festival hakkında bilgi vermek için kullanılabilirler. Ayrıca, bir mağazanın açılışını veya bir indirim kampanyasını duyurmak için de kullanılabilirler. Flyerlar, belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi vermek için de kullanılabilirler.

Flyerlar, düşük maliyetli bir tanıtım materyali olmaları nedeniyle popülerdir. Ayrıca, genellikle dağıtımı kolaydır ve birçok farklı yerde sergilenerek hedef kitleye daha fazla ulaşılabilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam