Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

GitOps, yazılım uygulamalarının yönetimi ve dağıtımı için bir yöntemdir. Bu yöntem, uygulama yönetimi için Git tabanlı bir süreç kullanarak, bir dizi özelleştirilmiş araç ve otomasyon aracılığıyla, kodun kullanıma hazır hale getirilmesini ve bir ortama dağıtılmasını sağlar.

GitOps, DevOps metodolojisini genişleterek, tüm uygulama yaşam döngüsü süreçlerini tek bir kaynaktan yönetmeye olanak tanır. Bu yöntem, uygulama dağıtımının otomatikleştirilmesi, güncellenmesi ve izlenmesi ile uygulama yönetimi ve operasyonlarındaki hataları en aza indirgemeyi hedefler. GitOps ayrıca, uygulama yönetimi ve dağıtımı için tamamen açık kaynaklı bir çözüm sağlar ve bu nedenle, birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam