Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

HDMI (High-Definition Multimedia Interface), ses ve video bilgilerini bir cihazdan diğerine aktarmak için kullanılan bir arayüzdür. HDMI, analog bir sinyali dijital bir sinyale dönüştürmeden yüksek kaliteli dijital ses ve video aktarımı yapar.

HDMI, birçok elektronik cihazda bulunur, özellikle televizyonlar, bilgisayarlar, monitörler, oyun konsolları, projektörler, dijital kameralar ve daha birçok cihazda standart bir özellik olarak yer alır.

Birkaç farklı HDMI sürümü vardır (örn. HDMI 1.4, 2.0, 2.1) ve her biri farklı özelliklere ve kapasitelere sahiptir. Bir HDMI kablosu veya bağlantı noktası satın alırken veya kullanırken, cihazınızın ve kablonuzun hangi sürümü desteklediğini bilmek önemlidir. Bu, uyumluluk sorunlarını önlemek ve en iyi performansı elde etmek için gereklidir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam