Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

IIS (Internet Information Services), Microsoft tarafından geliştirilen bir web sunucusudur. IIS, web sitelerinin, web uygulamalarının ve web hizmetlerinin barındırılması için kullanılır. IIS, web sunucusu ve uygulama sunucusu özellikleriyle birlikte gelir.

IIS, statik ve dinamik web sayfaları oluşturmak için ASP.NET, PHP ve diğer birçok programlama dili ile uyumlu çalışır. IIS, güvenliği artırmak ve web sitelerinin performansını optimize etmek için birçok özellik sunar. Bu özellikler arasında HTTPS desteği, kimlik doğrulama, erişim denetimi ve sıkıştırma gibi özellikler yer alır.

IIS, Windows Server işletim sistemi üzerinde yerleşik olarak gelir ve bu nedenle, Windows tabanlı uygulamaların büyük bir çoğunluğu tarafından kullanılır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam