Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

IPSec (Internet Protocol Security), internet üzerindeki verilerin güvenliği ve gizliliğinin sağlanması için kullanılan bir güvenlik protokolüdür. IPSec, IP paketlerinin güvenli bir şekilde taşınması ve yetkisiz erişimlere karşı korunması için tasarlanmıştır.

IPSec, ağ katmanı güvenliği sağlar ve internet üzerindeki verilerin şifrelenmesi, kimlik doğrulama, erişim kontrolü ve veri bütünlüğü gibi güvenlik özelliklerini destekler. Bu sayede, internet üzerinden veri taşıyan uygulamaların güvenliği artırılmış olur.

IPSec, birçok işletim sistemi tarafından desteklenir ve kullanıcılar için kolayca yapılandırılabilir. IPSec, VPN (Sanal Özel Ağ) bağlantıları için de sıklıkla kullanılır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam