Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

İş Sürekliliği

Data MarketDijital Sözlükİş Sürekliliği

İş sürekliliği, bir organizasyonun herhangi bir nedenle iş faaliyetlerini geçici veya sürekli olarak durdurması durumunda, kritik iş faaliyetlerinin sürdürülebilmesi için alınan önlemlerdir.

İş sürekliliği planlaması, herhangi bir kesinti durumunda, iş sürekliliğinin sağlanması için gerekli olan kaynakların, personelin ve süreçlerin belirlenmesini ve düzenlenmesini kapsar. Bu planlama, sadece doğal afetler veya salgın hastalıklar gibi beklenmedik olaylarda değil, aynı zamanda siber saldırılar, hırsızlık veya sabotaj gibi güvenlik tehditleri gibi olaylarda da geçerlidir. İş sürekliliği planları, bir organizasyonun kritik iş faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak ve müşterilere kesintisiz hizmet sunmak için hayati önem taşır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam