Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

ISO 20000

ISO 20000, hizmet yönetim sistemleri standardıdır. Bu standart, bir organizasyonun teknoloji hizmetlerini planlamasını, uygulamasını, izlemesini ve sürekli iyileştirmesini sağlar.

ISO 20000, IT hizmet yönetimi konularını kapsar ve IT hizmetlerinin müşteri gereksinimlerine uygun olarak sağlanmasını amaçlar. Bu standardın amacı, bir organizasyonun müşteri memnuniyetini artırmak için teknoloji hizmetlerinin kalitesini ve verimliliğini artırmaktır.

ISO 20000 sertifikasyonu, bir organizasyonun hizmet yönetim sisteminin uygulandığını ve sürekli iyileştirildiğini gösterir. Bu sertifikasyon, bir organizasyonun teknoloji hizmetlerinin kalitesini artırır ve müşteri memnuniyetini artırarak organizasyonun itibarını yükseltir. Ayrıca, ISO 20000 sertifikasyonu, bir organizasyonun teknoloji hizmetleri ile ilgili riskleri yönetmesine ve iş süreçlerinin etkinliğini artırmasına yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam