Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

ISO 27001

ISO 27001, bilgi güvenliği yönetim sistemi standardıdır. Bu standart, bir organizasyonun bilgi güvenliği risklerini değerlendirmesi, gerekli önlemleri alması ve bilgi güvenliği yönetim sistemini sürekli iyileştirmesi için bir çerçeve sağlar.

ISO 27001, bilgi güvenliği ile ilgili tüm konuları kapsayan bir standarttır ve birçok farklı sektörde kullanılır, örneğin finans, sağlık hizmetleri, kamu hizmetleri ve daha pek çok sektörde. ISO 27001, bir organizasyonun bilgi güvenliği yönetim sistemini kurmasına, uygulamasına, izlemesine ve sürdürülebilir hale getirmesine yardımcı olan bir çerçeve sunar.

ISO 27001 sertifikasyonu, bir organizasyonun bilgi güvenliği yönetim sistemini uyguladığını ve bu yönetim sistemini sürekli iyileştirdiğini gösterir. ISO 27001 sertifikasyonu, bir organizasyonun güvenilirliğini artırır ve müşteriler, iş ortakları ve diğer paydaşlar tarafından saygınlığı artırır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam