Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Kanban, bir projenin veya iş akışının, görsel bir tahta üzerinde görselleştirilmesi ve görevlerin ve işlemlerin yürütülmesi için bir yöntemdir. Bu yöntem, bir ürün veya hizmetin üretimindeki her adımı takip etmek, iş akışlarını optimize etmek ve her bir iş parçasının ilerlemesini takip etmek için kullanılır.

Kanban tahtası, birçok farklı şekilde yapılandırılabilir ve özelleştirilebilir, ancak genellikle sütunlar ve kartlar şeklinde kullanılır. Her sütun, belirli bir aşamada olan işleri veya kartları temsil ederken, kartlar da yapılması gereken işleri veya görevleri temsil eder. Bu yöntem, genellikle yazılım geliştirme, proje yönetimi ve üretim endüstrilerinde kullanılır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam