Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Macintosh

Macintosh, kısaca “Mac” olarak da bilinen, Apple Inc. tarafından üretilen kişisel bilgisayar serisidir. İlk olarak 1984 yılında tanıtılan Macintosh, bilgisayar dünyasında önemli bir dönüm noktası olarak kabul edilir. Macintosh bilgisayarları, özellikle kullanıcı dostu bir grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI) ve fare ile birlikte gelmeleriyle bilinirler.

Macintosh, iş dünyasında, eğitimde, yaratıcı profesyoneller arasında ve ev kullanıcıları arasında popülerdir. Farklı boyutlarda ve özelliklerde birçok Mac modeli bulunur, bu da kullanıcıların ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun seçenekler sunar. Macintosh, Apple’ın bilgisayar teknolojisi alanındaki katkılarından sadece biridir ve markanın yenilikçi ve kullanıcı dostu yaklaşımının bir yansımasıdır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam