Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

macOS, Apple tarafından geliştirilen bir işletim sistemi ve Apple cihazları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu işletim sistemi, Apple’ın bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve diğer cihazları için kullanılabilir. macOS, dosya yönetimi, yazılım kurulumu, internet bağlantısı, güvenlik ve diğer özellikleri kullanıcıların kullanımına sunar. Ayrıca, birçok uygulama, oyun ve diğer programları yükleyip kullanmalarına olanak tanır.

macOS, Apple cihazlarını kullananlar sebebiyle dünya genelinde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Apple, macOS’u sürekli olarak günceller ve yeni özellikler ekler. Bu sayede, macOS, kullanıcıların işlerini daha kolay hale getirmelerine ve farklı cihazlar arasında verimli bir şekilde çalışmalarına olanak tanır. macOS, güvenli, hızlı ve kullanıcı dostu bir işletim sistemi olarak kabul edilir ve birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam