Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Microsoft Teams

Microsoft Teams, Microsoft tarafından geliştirilen bir işbirliği ve mesajlaşma platformudur. Bu hizmet, kullanıcıların takımlar halinde çalışmasını sağlar ve işbirliği yapmalarına olanak tanır. Microsoft Teams, sohbet, görüntülü konferans ve dosya paylaşımı gibi işbirliği özellikleri sunar.

Microsoft Teams, kullanıcıların mesajlaşma ve işbirliği yapmasını kolaylaştıran bir araçtır. Bu hizmet, kullanıcılara takımlar halinde çalışma ve proje yönetimi imkanı verir. Microsoft Teams, kullanıcıların sohbet etmesine, dosya paylaşmasına, toplantılar yapmasına ve işbirliği yapmasına olanak tanır. Ayrıca, Microsoft Teams, entegre olarak Microsoft Office uygulamaları ile çalışabilir ve takımların daha verimli çalışmasına yardımcı olabilir.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam