Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

MSP, Managed Service Provider (Yönetilen Hizmet Sağlayıcı) kısaltmasıdır. Bir MSP, müşterilerine BT altyapılarını, yazılımlarını ve diğer BT hizmetlerini yönetme ve destekleme hizmetleri sunan bir şirkettir. MSP’ler, müşterilerinin BT sistemlerinin tamamını veya bir kısmını yönetebilirler.

MSP’ler, müşterilerine genellikle uzaktan yönetim, proaktif bakım, güvenlik hizmetleri, veri yedekleme ve kurtarma, ağ ve sunucu yönetimi, donanım ve yazılım desteği gibi hizmetler sunarlar. MSP’ler, genellikle bir dizi müşteriye hizmet verirler ve bu nedenle genellikle birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak ölçekteki uzmanlık ve kaynaklara sahiptirler.

MSP’ler, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) ve büyük işletmeler gibi birçok müşteriye hizmet verirler. MSP’ler, müşterilerinin BT altyapılarını ve hizmetlerini yöneterek, müşterilerinin BT hizmetleri hakkında endişelenmelerini azaltır ve işletmelerin BT kaynaklarını daha verimli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam