Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

NCE (New Commerce Experience), Microsoft’un iş ortakları ve müşterileri için tasarladığı bir ticaret platformudur. Bu platform, lisanslama süreçlerini basitleştirmeyi, esneklik sağlamayı ve müşteri deneyimini iyileştirmeyi amaçlar. Microsoft ürünlerinin satış ve yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve özellikle bulut tabanlı hizmetler ve abonelik modelleri üzerine odaklanır.

NCE, abonelik esaslı hizmetlerde şeffaflık ve esnekliği artırmak için tasarlanmıştır. Müşterilere, ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilen ve kişiselleştirilebilen çeşitli satın alma seçenekleri sunar. Ayrıca, iş ortaklarına ve müşterilere daha iyi fiyatlandırma seçenekleri, kolaylaştırılmış lisans yönetimi ve daha etkin bir faturalandırma sistemi sağlar. NCE, Microsoft’un bulut hizmetlerine geçiş yapmak isteyen işletmeler için önemli bir adımı temsil eder ve hem son kullanıcılar hem de iş ortakları için daha esnek ve verimli bir çözüm sunmayı hedefler.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam