Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Office 365

Office 365, Microsoft tarafından sunulan bir bulut tabanlı hizmettir ve kullanıcılara ofis üretkenlik araçları sağlar. Bu hizmet, kullanıcıların Microsoft Office uygulamalarına çevrimiçi erişim sağlamasına, işbirliği yapmasına ve dosya paylaşmasına olanak tanır. Office 365, kullanıcılara e-posta, takvim, görevler ve kişiler gibi çeşitli işlevler sunar.

Office 365, kullanıcılara bir dizi ofis üretkenlik aracı sunar ve bu araçlar, kullanıcılara verimli çalışma imkanı verir. Bu hizmet, Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve diğer ofis uygulamalarını içerir ve kullanıcılara bu uygulamalara çevrimiçi erişim imkanı verir. Ayrıca, Office 365, kullanıcılara işbirliği yapma ve dosya paylaşma imkanı verir. Bu hizmet, entegre e-posta, takvim, görevler ve kişiler özelliklerine de sahiptir ve kullanıcıların iş akışlarını yönetmelerine yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam