Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Publisher

Microsoft Publisher, Microsoft şirketi tarafından geliştirilen bir masaüstü yayıncılık yazılımıdır. Publisher, kullanıcılara broşür, afiş, el ilanı, kartvizit, etiket ve davetiye gibi tasarımları kolayca yapabilme imkanı verir. Microsoft Office paketinin bir parçasıdır ve Windows işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Publisher, kullanıcıların kolayca özelleştirilebilir tasarım şablonları kullanarak profesyonel görünümlü materyaller oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcılar, Publisher’ın araçlarını kullanarak metin ve görselleri yerleştirebilir, boyutlandırabilir, renklendirebilir ve düzenleyebilir. Ayrıca, kullanıcılar kolayca sayfa düzenlerini, çerçeveleri, şekilleri ve grafikleri değiştirebilir.

Publisher’ın kullanımı kolay arayüzü sayesinde herkes, profesyonel görünümlü tasarımlar yapabilir. Ayrıca, Publisher, diğer Microsoft Office uygulamalarıyla entegre çalışabilir ve kullanıcıların kolayca resimler, grafikler ve verileri diğer Office belgelerine yerleştirmesine olanak tanır.

Start typing to see you are looking for.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam