Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

RAID (Redundant Array of Independent Disks) bir dizi fiziksel disk sürücüsü olarak çalışan tek bir disk sürücüsü gibi görünen bir depolama teknolojisidir. RAID teknolojisi, verilerinizi korumak, hızlandırmak veya her ikisini birden sağlamak için birden fazla sabit disk sürücüsünü bir araya getirir.

RAID, birden fazla disk sürücüsü kullanarak verileri parçalara ayırır ve bu parçaları bir dizi farklı disk sürücüsüne kaydeder. Bu, verilerinizin birden fazla sürücü üzerinde paralel olarak depolanmasını sağlar, böylece verilerin okunması ve yazılması daha hızlı hale gelir.

RAID ayrıca, bir disk sürücüsü arızalandığında verilerin kaybolmasını önlemek için verilerin yedeğini otomatik olarak oluşturabilir. RAID, farklı düzeylerde konfigüre edilebilir ve her bir düzeyin kendine özgü özellikleri vardır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam