Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Rebate, bir ürün veya hizmetin satın alınması için sunulan indirim veya iade anlamına gelir. Rebate, satın alma sonrasında tüketiciye para iadesi veya ürün iadesi olarak sunulabilir. Rebate, üreticiler tarafından satışları artırmak veya tüketicileri belirli bir ürün veya hizmete yönlendirmek için kullanılır.

Rebate, çeşitli ürün ve hizmetlerde sunulabilir, özellikle elektronik ürünler, mobil telefonlar, araçlar ve ev aletleri gibi pahalı ürünlerde yaygın olarak kullanılır. Rebate, tüketicilere indirimli fiyatlar sunarken aynı zamanda üreticilerin satışlarını artırmasına da yardımcı olur. Ancak, Rebate’in bazen karmaşık ve zaman alıcı olması veya tüketicilerin Rebate programlarını tamamlamaması gibi dezavantajları da vardır.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam