Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Roadmap, bir ürün veya proje için belirli bir zaman aralığındaki hedeflerin ve planların görsel bir şekilde sunulduğu bir yol haritasıdır. Bu harita, ürün veya proje yöneticileri tarafından hazırlanır ve tüm paydaşların, geliştirme ekibi ve diğer ilgili tarafların hedeflere ulaşmak için nasıl ilerleneceği konusunda bir anlayışa sahip olmasını sağlar.

Roadmap, ürün veya proje için planlanan özellikler, geliştirme aşamaları, tarihler ve diğer önemli bilgileri içerir. Bu, ürün yönetimi ve geliştirme ekibinin çalışmalarını planlamasına ve bir sonraki adımları belirlemesine yardımcı olur. Roadmap ayrıca tüm paydaşların, ürünün veya projenin yol haritası boyunca neler olacağına dair bir fikir sahibi olmasını sağlar ve proje yöneticilerinin ilerlemeyi raporlamalarına ve başarılarını takip etmelerine yardımcı olur.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Ne aramak istiyorsunuz?
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam